©2019 by Autoriga. Lithuania.

  • Twitter

Dalinių krovinių transportavimas

- svarbi kiekviena detalė -

Dalinių krovinių transportavimą vykdome krovinius surinkdami tiek ir tiesiogiai su mūsų pačių transportu, tiek ir per terminalus. 

Kiekvienas krovinys yra unikalus, tad pirmiausiai mums svarbu žinoti kliento poreikius ir tik tuomet mes teikiame krovinio pervežimo sprendimą. Visada klientams siūlome pradėti rūpintis krovinio pervežimu iš anksto ir išsirinkti patikimą transportavimo paslaugų įmonę. Tik tuomet Jūs būsite ramūs, kad krovinys pasieks paskirties vietą laiku ir saugiai.

Kiekvieną savaitę reguliariai renkame dalinius krovinius Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Italijoje, Belgijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Anglijoje (Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėje Karalystėje), Šveicarijoje, Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Graikijoje ir kitose Europos valstybėse.

Organizuojame pervežimus ir labai mažiems kroviniams, ir kroviniams, kurie gali užimti didžiąją dalį priekabos.

Praktiniai patarimai klientams:

- Tinkamai parinkite krovinio logistinę pakuotę. Turėkite omeny, kad Jūsų krovinys bus transportuojamas su kitais kroviniais ir kroviniai yra kraunami vienas šalia kito. Dėl pervežimo metu atsiradusios vibracijos (kelio nelygumų), kroviniai vienas su kitu gali liestis, tad tinkama pakuotė apsaugos Jūsų krovinį.

- Visada pakuokite krovinį ant palečių, jeigu tik yra galimybė. Taip bus iki minimumo sumažinta krovinio sugadinimo ar dingimo galimybė perkrovimo taškuose.

- Jeigu gabenate brangų krovinį - apsvarstykite krovinio draudimo variantus. Paprašykite transporto kompanijos pateikti Jums pasiūlymą. Vežėjo atsakomybė yra ribojama pagal CMR konvenciją iki ~10 EUR / kg už sugadintą krovinį.

- Dirbkite tik su patikimais logistikos partneriais. Prisiminkite, kad mažiausia kaina tikrai negarantuoja geriausio serviso.

- Visada atkreipkite dėmesį, kaip transporto kompanijos vadybininkai bendrauja su Jumis. Labai svarbu, kad Jūs nuolat turėtumėte tikslią informaciją apie Jūsų krovinį ir galėtumėte jaustis ramūs, kad ištikus nenumatytai situacijai, Jūsų pasirinkta transporto kompanija padarys viską, kad sumažintų iki minimumo galimas neigiamas pasekmes.

Jeigu aukščiau paminėti patarimai Jums taip pat atrodo svarbūs - rekomenduojame susisiekti su mumis. Tai yra vertybės, kuriomis mes vadovaujamės kiekvieną darbo dieną.