©2019 by Autoriga. Lithuania.

  • Twitter

Krovinių gabenimas oro transportu

- krovinio saugumas - svarbiausia -

Itin skubius krovinius rekomenduojame gabenti oro transportu. Kroviniai iš Lietuvos dažniausiai vyksta iš Vilniaus oro uosto. Didesni kroviniai dažniausiai yra transportuojami iš Vilniaus oro uosto (VNO) į didesnį Europos Sąjungos oro uostą (Helsinkį, Frankfurtą, Amsterdamą) sausumos transportu. Ir tik iš didesnio oro uosto jie toliau yra gabenami lėktuvais. Vilniaus oro uoste leidžiasi tik kelių avialinijų krovininiai lėktuvai, visi kiti lėktuvai yra keleiviniai ir į juos kraunami tik nesunkūs ir nedideli kroviniai. Vilniaus oro uoste dirbame su visais avialinijų atstovais, tad pateiksime geriausią sprendimo variantą Jūsų kroviniui. Mūsų įmonė turi platų partnerių tinklą daugelyje pasaulio valstybių, tad galime pasirūpinti Jūsų krovinio skraidinimu iš Kinijos, Japonijos, Taivanio, P. Korėjos, Indijos, Tailando, PAR, JAV, Kanados, Brazilijos ir kitų valstybių.

Krovinių skraidinimas oru - praktiniai patarimai:

- Ypatingą dėmesį skirkite krovinio pakuotei. Jeigu krovinio pakuote rūpinasi siuntėjas - visada paklauskite jų, kaip jie pakuoja krovinius. Prisiminkite, kad kroviniai oro transportu dažniausiai skrenda per keletą tarpinių oro uostų, tad kol Jūsų krovinys bus gabenamas nuo durų iki durų, gali būti, kad jis bus perkrautas bent 2-4 kartus. Kuo krovinys dažniau yra perkraunamas, tuo atsiranda didesnė krovinio apgadinimo rizika.

- Visada apsvarstykite krovinio draudimo variantą. Avialinijų atsakomybė yra ribojama iki ~25USD/kg ir dažniausiu atveju tai nepadengia  transportuojamų krovinių visos vertės.

- Kiek įmanoma anksčiau suplanuokite tikslią krovinio skraidinimo datą. Kuo šią informaciją anksčiau pateiksite transporto įmonei, tuo bus didesnė tikimybė, kad Jūsų krovinys išskris iškart po jo paruošimo. Be to, iš anksto planuojant galite sutaupyti, nes trūkstant vietos lėktuvuose - avialinijos turi tendenciją kelti skraidinimo kainą.

  

Jeigu pirmą kartą planuojate siųsti krovinį oro transporto - skambinkite mums ir mielai Jums patarsime, kaip krovinį tinkamai supakuoti, paruošti skrydžiui ar kurių avialinijų servisą rinktis.