©2019 by Autoriga. Lithuania.

  • Twitter

Pilnų krovinių transportavimas

- visada pasiruošę -

Pilnų krovinių transportavimą vykdome su užuolaidinėmis ir kietašonėmis puspriekabėmis. Visos mūsų transporto priemonės turi reikalingą įrangą įvairių krovinių tvirtinimui - diržus, kampus, kilimėlius.

Visose transporto priemonėse yra įmontuoti GPS siųstuvai, tad bet kada galite sužinoti kur yra Jūsų krovinys, kada planuojamas pristatymas. Vykdome krovinių pervežimus ir su savo nuosavu transportu, ir su savo partnerių transportu. Vykdome pilnų krovinių pervežimą tiek iš/į Lietuvą, tiek ir tarp kitų Europos Sąjungos valstybių. Labai daug dėmesio skiriame tiksliam transporto priemonių planavimui ir tai užtikrina aukščiausią kokybę mūsų klientams. Nuolat rūpinamės transporto priemonių technine būkle, nes tik taip galime užkirsti kelią netikėtumams ir užtikrinti krovinio pristatymą laiku. Mūsų vairuotojai visada pasirūpins tinkamu Jūsų krovinio tvirtinimu ir taip bus užtikrintas didžiausias krovinio saugumas. Jeigu planuojate gabenti brangų krovinį - visada rekomenduojame apsvarstyti krovinio draudimo variantą. Brangų krovinį visada rekomenduojame gabenti su kietašone puspriekabe. Pervežimai keliais yra vykdomi vadovaujantis Tarptautine krovinių vežimo sutarties konvencija (CMR), kuri apriboja vežėjo atsakomybę iki ~10EUR/kg už sugadintą ar dingusį krovinį.

Vykdome pervežimus su pilnomis mašinomis iš/į Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Lenkijos, Vokietijos, Belgijos, Nyderlandų (Olandijos), Didžiosios Britanijos (Anglijos), Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos, Slovėnijos, Slovakijos, Čekijos, Vengrijos, Bulgarijos, Rumunijos, Šveicarijos ir kitų Europos valstybių.

Mes suprantame, kad tik laiku suteikta ir teisinga informacija kuria vertę Jūsų verslui.